Parador SPC Trendtime 8 4V

Kompozitná podlaha s celkovou hrúbkou 6 mm a 4-stranným skosením hrán

Zvoľte si variant

Dub Pacific prírodný P1744831
Kalkulačka balení
1 bal = 2.055 m2
+
Vyberte si zaokrúhlené množstvo
Zadajte číslo
49,99 €/m2
Spolu: 102,73 € s DPH
85,61 € bez DPH
Podlahu si môžete pozrieť v 31 predajniach na Slovensku
Doprava zadarmo od 120 €
Môžete mať doma už 20.6.2024
Vaša platba je bezpečná

Popis produktu

Vlajková loď medzi SPC podlahami Parador. Zažijete s ňou mimoriadne príjemnú chôdzu naboso. Elastický a teplý povrch robí z tejto podlahy výnimočný zážitok s vysokou úrovňou komfortu chôdze a bývania.

Jej jedinečné dizajnové spektrum umožňuje realizovať rôzne dizajnové želania. Hodvábne matná štruktúra dodáva tomuto laminátu mimoriadne prirodzený vzhľad. Pokojná a harmonická štruktúra opticky pripomí

Špeciálna povrchová úprava SPC podláh Parador odpudzuje nečistoty a baktérie. Integrovaná izolácia proti kročajovému hluku a podklad posilňujú už aj tak dobrú akustiku povrchu. Podlaha Parador Trendtime 8 je vhodná na pokládku na podlahové vykurovanie a podlahové chladenie. Jej jadrová doska SPC umožňuje použitie aj vo vlhkých miestnostiach - dokonca bez časového obmedzenia v prípade stojacej vody.

Pomocou systému Comfort-Click možno túto podlahu ľahko, bezpečne a presne položiť aj v kúpeľni alebo kuchyni. SPC podlaha Parador Trendtime 8 je nenahraditeľným spoločníkom - a to na veľmi dlhý čas. Na súkromné použitie sa poskytuje doživotná výrobná záruka.

Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.

 Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximálny výkon si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami. A práve preto je mottom značky PARADOR “living performance”.

Sortiment PARADOR zahŕňa drevené podlahy, kompozitné SPC, vinylové aj laminátové s najvyššími štandardmi dizajnu, ktoré sa vyrábajú v nemeckom sídle v Coesfelde a v rakúskom výrobnom závode v Güssingu. PARADOR je mimoriadne obľúbený pre autentické dekory, ktorými dosahuje realistické interiéry.

Videa

Inštalácia systémom Comfort-click

Vlastnosti produktu

Záťažová trieda 33
Celková hrúbka 6 mm
Lifetime garancia

Parametre produktu

Základné
Dĺžka 1522 mm Šírka 225 mm Výška 6 mm Hmotnosť 22.26 kg Dodávateľské balenie 2.055 m2
Rozmery
Hrúbka nášľapnej vrstvy 0,55 mm
Formát 1522 x 225 mm
Hrúbka celkom 6 mm
Dizajn
Vzor 1-lamela
Priznaná drážka 4-stranná V-drážka
Priznaná drážka - typ 4V
Dekor/drevina Dub
Názov dekoru Dub Pacific prírodný
Farebný odtieň Stredný
Kvalita
Trieda záťaže 23/33
Garancia pre domácnosti Lifetime (doživotná)
Odporúčané príslušenstvo
Dekor originál soklovej lišty Dub D061
Zaradenie
Typ výrobku Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou
Kolekcia Trendtime 8
Povrch
Štruktúra povrchu Štruktúra vintage

Certifikáty

Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý. Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland. Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.

Realizácie

Realizácia od EKOINTER s.r.o.

Parador SPC Trendtime 8 4V Dub Pacific prírodný

Na stiahnutie

  • Manuál na pokládku dizajnových podláh CZ 4.73 MiB
  • Vkládka SPC Trendtime 8 3.55 MiB
  • 254240009807-0 163.63 kiB

Často kladené otázky

Môžem kompozitnú podlahu celoplošne lepiť?

Áno, tento drahší spôsob pokládky je odporúčaný výrobcami. Celoplošné lepenie predstavuje istejší spôsob, kedy podlaha nepotrebuje dilatačné špáry pre roztiažnosť a dá sa nalepiť v určitom množstve bez prechodových líšt.

Aký je rozdiel medzi kompozitnou a vinylovou podlahou?

Kompozitná podlaha môže obsahovať vinylovú nášľapnú vrstvu, ale nemusí. Podlaha s vinylom navrchu je tiež v podstate kompozitom. Vďaka nosnej doske SPC alebo HDF preberá želané vlastnosti týchto materiálov - vyššia rozmerová stabilita a menšia náchylnosť na prekreslenie nerovností podkladu.

Prečo patria kompozitné podlahy k najobľúbenejším v súčasnosti?

Predovšetkým pre ich multifunkčnosť a robustnosť. Sú vodeodolné, povrch má dobré parametre aj v odolnosti, zároveň sú kompozitné podlahy príjemné na dotyk aj chôdzu. Sú tiché. Predstavujú výborné riešenie aj do náročných miestností ako sú kúpeľne alebo kuchyne.

Je kompozitná podlaha odolnejšia ako laminát?

Nie, laminátové podlahy podliehajú prísnejšiemu testovaniu odolnosti, napriek tomu má kompozitná podlaha zvyčajne vysokú mieru odolnosti. Výmenou za nižšiu odolnosť voči laminátu ale získavate komfort pri chôdzi, teplejší povrch aj vodeodolnosť.

Čo potrebujem pre pokládku kompozitnej podlahy?

V prípade, že kompozitná podlaha nemá integrovanú podložku, budete ju potrebovať. Ak pokladáte na podklad s minerálnou zložkou ako cementový poter alebo sádrová nivelačka, z ktorých sa môže vyparovať dodatočná vlhkosť, potrebujete aj parozábranu.

Môžem sa pri kompozitných podlahách spoľahnúť na ich bezpečnosť?

Áno. Nami ponúkané kompozitné podlahy spĺňajú prísne normy na zdravotnú nezávadnosť a ich štandardné použitie je bezpečné. 

Z akých vrstiev sa skladá kompozitná podlaha?

Kompozitná podlaha sa skladá z niekoľkých vrstiev – nášľapnej, dekoračnej, nosnej a v niektorých prípadoch aj vrstvy integrovanej podložky. Najčastejšie je nosná doska pri kompozitnej podlahe z prírodného materiálu HDF alebo populárneho SPC, teda kompozitného plastu, vďaka čomu je podlaha pevná a viac rozmerovo stabilná. Kompozitné podlahy s nosnou doskou SPC sú robustné a vhodné aj do náročnejších miestností s vlhkosťou – vďaka 100% vodeodolnosti.

Otázky od zákazníkov (0 otázok)