Najnovšie články

Vinylová podlaha dnes – cena, výhody a typy vinylovej podlahy v ponuke

Vinylová podlaha. Pojem, ktorý sa často objavuje v diskusných fórach. Čo si predstaviť pod pojmom vinylové podlahy? Aká je dobrá cena vinylovej podlahy? Aké sú nevýhody a výhody tohto typu? Môže byť vinylová podlaha samolepiaca? A existuje vinyl na klik? To si zodpovieme v tomto článku, takže ak chcete poznať odpoveď na akúkoľvek z týchto otázok, čítajte ďalej.

Lepiči alebo klikači: Ktorý spôsob inštalácie podlahy zvoliť?

Pri výbere podlahy neraz zaváži aj to, či plánujete podlahu inštalovať lepením alebo klikaním. Pri niektorých produktoch nemáte na výber – sú určené len na jeden typ inštalácie. Iné však dávajú možnosť a variabilitu. V praxi sa stretnete s protichodnými odporúčaniami – lepiť podlahu alebo využiť inštaláciu klikovým systémom?

4 dôvody, prečo si vyberať novú podlahu v špecializovanom showroome

Modernizácia vášho domova novou podlahou výrazne zvýši pohodlie aj vzhľad. Vďaka tomu sa budete cítiť každý deň o niečo lepšie. Ako si ale správne vybrať podlahu? Aj o tom je návšteva špecializovaného showroomu s podlahami!

Novinka: PARADOR prichádza s laminátovou podlahou s vyššou oddolnosťou voči vode

Ak sledujete a poznáte podlahy značky PARADOR, určite viete, že ich laminátové podlahy sú bezkonkurenčné. Pýšiť sa môžu nielen krásnou synchrónnou úpravou, ktorá na dotyk pripomína skutočné drevo, ale aj skvelými odolnými vlastnosťami. Tie oceníte v náročných miestnostiach alebo v miestnostiach s vyššou záťažou či vlhkosťou.

Ktorým smerom položiť plávajúcu podlahu? Smer pokládky vie ovplyvniť nielen vzhľad

Otázku ako položiť laminátovú podlahu si hneď po kúpe kladie množstvo zákazníkov. Dôležitosť smeru pokládky plávajúcej podlahy podčiarkuje fakt, že vďaka nej viete priestor opticky rozšíriť. Alebo naopak zútulniť. V tomto článku si povieme, aký je teoretický pohľad výrobcov na správny smer pokládky. A tiež to, že odporúčanie môžete porušiť. Kedy a prečo tak spraviť? Čítajte ďalej.

Presťahovali sme našu predajňu v Žiline. Nájdete ju o 20 metrov vedľa

Určite ste si už všimli, že naša pôvodná predajňa v Žiline má tento týždeň zatvorenú vstupnú bránu. Nejde však o zatvorenú predajňu, tá sa nachádza len o kúsok ďalej! Cez víkend sme úspešne presťahovali našu žilinskú predajňu len o 20 metrov vedľa, do priestorov nášho súčasného skladu. Ide o dočasnú predajňu počas rekonštrukcie a stavby úplne nového priestoru. Aké všetky zmeny nastali? Môžete si naďalej k nám chodiť nakupovať či prevziať online objednávky? Všetko sa dozviete nižšie v článku.

Realizácia kompozitnej podlahy PARADOR Modular One v dekore Dub Spirit

Pozrite si realizáciu krásnej prírodnej podlahy Modular One v dekore Dub Spirit od značky Parador, ktorá zútulní každý interiér s bielymi stenami. O túto realizáciu sa postaral náš dlhoročný partner Janza s.r.o. z okresu Tvrdošín.

Zobrazených 7 z 37 článkov

Populárne články

Pridajte sa do nášho newslettra a dostávajte pravidelnú dávku informácií o podlahách