Najnovšie články

Vinylová podlaha dnes – cena, výhody a typy vinylovej podlahy v ponuke

Vinylová podlaha. Pojem, ktorý sa často objavuje v diskusných fórach. Čo si predstaviť pod pojmom vinylové podlahy? Aká je dobrá cena vinylovej podlahy? Aké sú nevýhody a výhody tohto typu? Môže byť vinylová podlaha samolepiaca? A existuje vinyl na klik? To si zodpovieme v tomto článku, takže ak chcete poznať odpoveď na akúkoľvek z týchto otázok, čítajte ďalej.

K 7 podlahám od AFIRMAX teraz originál podložka ZADARMO

Ušetrite pri kúpe podlahy od AFIRMAX ku ktorej získate SPC & VINYL SMART podložku s parozábranou zadarmo. Pozrite sa, ktorých podláh sa to týka.

Letná posledná šanca: Pozrite si naše odrezervované podlahy za takmer nákupné ceny!

Kvalitné podlahy od renomovaného nemeckého výrobcu KronoOriginal za ceny, ktoré prekračujú aj zľavové akcie. To je naša letná posledná šanca. Nájdete tu aktuálne 10 zaujímavých podláh. Laminátov aj kompozitov. Čo spája týchto 10 podláh a prečo vám ich ponúkame takto výhodne?

Realizácia kompozitnej podlahy ORGANIC v komerčnom priestore

Vlastníte komerčný priestor a hľadáte podlahu, ktorá zvládne vaše potreby? Rovnako tak prišli aj majitelia fitness centra na Orave za našim dlhoročným partnerom PS PARKETY v Námestove, ktorý sa postarali o správny výber aj inštaláciu podlahy v priestoroch fitness centra GYM v Oravskej Polhore.

Podlaha Herringbone vs Chevron: Aký je rozdiel a ako si vybrať?

Dve horúce novinky posledných rokov na trhu s podlahami - vzory Herringbone a Chevron. Zákazníci si ich často pletú, a keďže výber ideálneho vzoru podlahy je pre mnohých absolútnym základom, pozreli sme sa na tieto dve obľúbené možnosti uloženia podlahy. Aký je teda rozdiel medzi podlahou vo vzore Chevron a Herringbone (teda po slovensky rybia kosť, alebo stromček)?

Vyberáme podlahu do domova so psíkom: Naše tipy!

Vybrať si podlahu do domácnosti so psíkom môže byť niekedy hotová dilema. Uprednostniť komfort, alebo trvácnosť? A aký typ podlahy je vhodný aj pre psa? Na to sa pozrieme v tomto článku, tak neodchádzajte.

Ušetrite tretinu: Vybrali sme prirodzené dekory drevených podláh do akcie

PARADOR si pre vás pripravil akciu na drevené podlahy, ktoré sú teraz dostupnejšie. Najpredávanejšie z nich zlacnili až o tretinu. Pozrite si celú ponuku akciových dekorov.

Zobrazených 7 z 48 článkov

Populárne články

Pridajte sa do nášho newslettra a dostávajte pravidelnú dávku informácií o podlahách