Najnovšie články

Vinylová podlaha dnes – cena, výhody a typy vinylovej podlahy v ponuke

Vinylová podlaha. Pojem, ktorý sa často objavuje v diskusných fórach. Čo si predstaviť pod pojmom vinylové podlahy? Aká je dobrá cena vinylovej podlahy? Aké sú nevýhody a výhody tohto typu? Môže byť vinylová podlaha samolepiaca? A existuje vinyl na klik? To si zodpovieme v tomto článku, takže ak chcete poznať odpoveď na akúkoľvek z týchto otázok, čítajte ďalej.

Plávajúca podlaha na podlahové kúrenie: Áno, avšak zvážte tieto faktory!

Je laminátová podlaha vhodná na podlahové vykurovanie? A obecne, hodia sa podlahy na podlahové vykurovanie? To sú časté otázky, ktoré riešite pred výberom a kúpou novej podlahy. Laminátové podlahy sú obľúbenou voľbou tých, ktorí hľadajú estetický vzhľad tvrdého dreva alebo kameňa bez nutnosti údržby. A tiež odolnosť.

Laminátová podlaha a kontakt s vodou: Znamená vždy poškodenie?

Predstavte si to - konečne sa nasťahujete do nového alebo zrekonštruovaného domova. Tešíte sa z novej laminátovej podlahy, keď tu zrazu sa prihodí menšia nehoda. S vodou.

Novinky PARADOR 2024: Masívne rozšírenie naprieč kolekciami

Radi by sme vám predstavili PARADOR novinky, ktoré si získajú vaše srdcia. Až 57 nových a rozmanitých dekorov. Tie vytvoria váš vysnívaný domov. Ste zvedaví, aké novinky sme si pre vás pripravili? A na záver máme pre vás aj malé prekvapenie, tak čítajte až do konca.

Ušetrite na cene, nie na kvalite - dlhodobé zníženie cien podláh PARADOR

PARADOR dostupný pre každého. Hoci neustále inovujeme a napredujeme v kvalite materiálov a výrobných procesov, rozhodli sme sa naše podlahy spraviť pre vás ešte viac cenovo dostupnejšími. Preto sme dlhodobo znížili ceny našich podláh. Odteraz nájdete vo zvýhodnených cenách všetky kolekcie laminátových podláh, a tiež obľúbené kolekcie Modular ONE či Modular ONE HYDRON.

Lepiči alebo klikači: Ktorý spôsob inštalácie podlahy zvoliť?

Pri výbere podlahy neraz zaváži aj to, či plánujete podlahu inštalovať lepením alebo klikaním. Pri niektorých produktoch nemáte na výber – sú určené len na jeden typ inštalácie. Iné však dávajú možnosť a variabilitu. V praxi sa stretnete s protichodnými odporúčaniami – lepiť podlahu alebo využiť inštaláciu klikovým systémom?

4 dôvody, prečo si vyberať novú podlahu v špecializovanom showroome

Modernizácia vášho domova novou podlahou výrazne zvýši pohodlie aj vzhľad. Vďaka tomu sa budete cítiť každý deň o niečo lepšie. Ako si ale správne vybrať podlahu? Aj o tom je návšteva špecializovaného showroomu s podlahami!

Zobrazených 7 z 41 článkov

Populárne články

Pridajte sa do nášho newslettra a dostávajte pravidelnú dávku informácií o podlahách