Najnovšie články

Vinylová podlaha dnes – cena, výhody a typy vinylovej podlahy v ponuke

Vinylová podlaha. Pojem, ktorý sa často objavuje v diskusných fórach. Čo si predstaviť pod pojmom vinylové podlahy? Aká je dobrá cena vinylovej podlahy? Aké sú nevýhody a výhody tohto typu? Môže byť vinylová podlaha samolepiaca? A existuje vinyl na klik? To si zodpovieme v tomto článku, takže ak chcete poznať odpoveď na akúkoľvek z týchto otázok, čítajte ďalej.

Vyberáme podlahu do domova so psíkom: Naše tipy!

Vybrať si podlahu do domácnosti so psíkom môže byť niekedy hotová dilema. Uprednostniť komfort, alebo trvácnosť? A aký typ podlahy je vhodný aj pre psa? Na to sa pozrieme v tomto článku, tak neodchádzajte.

Ušetrite tretinu: Vybrali sme prirodzené dekory drevených podláh do akcie

PARADOR si pre vás pripravil akciu na drevené podlahy, ktoré sú teraz dostupnejšie. Najpredávanejšie z nich zlacnili až o tretinu. Pozrite si celú ponuku akciových dekorov.

Chcete mať AFIRMAX podlahu lacnejšie? Teraz vám dáme dole 10% z ceny BiClick podláh

Nakupujte vybrané kompozitné podlahy rady BiClick za znížené ceny o 10%. Aktuálne až do 31. júla 2024 sme pre vás zlacnili najobľúbenejšie dekory, ktoré robia krásny domov už stovkám našich zákazníkov.

Plávajúca podlaha na podlahové kúrenie: Áno, avšak zvážte tieto faktory!

Je laminátová podlaha vhodná na podlahové vykurovanie? A obecne, hodia sa podlahy na podlahové vykurovanie? To sú časté otázky, ktoré riešite pred výberom a kúpou novej podlahy. Laminátové podlahy sú obľúbenou voľbou tých, ktorí hľadajú estetický vzhľad tvrdého dreva alebo kameňa bez nutnosti údržby. A tiež odolnosť.

Laminátová podlaha a kontakt s vodou: Znamená vždy poškodenie?

Predstavte si to - konečne sa nasťahujete do nového alebo zrekonštruovaného domova. Tešíte sa z novej laminátovej podlahy, keď tu zrazu sa prihodí menšia nehoda. S vodou.

Novinky PARADOR 2024: Masívne rozšírenie naprieč kolekciami

Radi by sme vám predstavili PARADOR novinky, ktoré si získajú vaše srdcia. Až 57 nových a rozmanitých dekorov. Tie vytvoria váš vysnívaný domov. Ste zvedaví, aké novinky sme si pre vás pripravili? A na záver máme pre vás aj malé prekvapenie, tak čítajte až do konca.

Zobrazených 7 z 44 článkov

Populárne články

Pridajte sa do nášho newslettra a dostávajte pravidelnú dávku informácií o podlahách