Referencie

Od roku 2010 sme sa postupne vypracovali na popredného distribútora podláh na Slovensku s vlastným moderným logistickým centrom. Ponúkame vám veľký výber laminátových, kompozitných, vinylových a drevených podlahových krytín od overených nemeckých značiek, ktoré sú kvalitné a cenovo dostupné, a tiež ďalších známych európskych výrobcov.

Nájdete u nás aj prémiové podlahy pre tých najnáročnejších klientov. Za roky pôsobenia sme úspešne zrealizovali stovky zákaziek a pomohli spokojným zákazníkom na celom Slovensku. Práve oni sú našou najlepšou reklamou. Nachádzame sa v moderných priestoroch logistického parku CTPark Airport Žilina II v Dolnom Hričove. Prečítajte si, čo o spolupráci s nami hovoria zákazníci a partneri z rôznych segmentov.

interiérová dizajnérka
Vážime si, že máme takého spoľahlivého a ústretového partnera ako je SOLIDWAY. Ich široká ponuka, poradenstvo, profesionalita ale k tomu aj ľudský prístup v riešení problémových situácií je to, čo dodáva našej spolupráci výnimočnosť. Rozvíjame sa spoločne a ďakujeme za to!
Vierka Lukášová
 • Róbert Mačák AQUATERM, s.r.o.
 • vedúca interiérového štúdia
  Spolupráca s firmou SOLIDWAY je na 100%. Od obchodného zástupcu až po dievčatá na logistike. Jednoduché a prehľadné B2B, kde sú všetky potrebné informácie. Nedá sa iné, len vrelo odporúčať.
  August 23, 2023
  Nádherná a kvalitná podlaha, veľmi kvalifikovaná a príjemná obsluha. Určite odporúčame 🙂
  Michaela Makarovičová
 • Crea Design, s.r.o.
 • konateľ / dizajnér
  Výborná spolupráca so SOLIDWAY mňa a mojich klientov utvrdzuje v tom, že vždy sa oplatí spojiť sa s profesionálmi a odborníkmi s podlahami. Široké portfólio a vynikajúci servis je základom dobrých pracovných vzťahov a na nezaplatenie sú pozitívne reakcie klienta po realizácií podlahy. Čaká nás spoločne veľa úspešných rokov :o)
  Tomáš Bielik
 • MD-Bavaria Žilina, s.r.o.
 • manažér BMW Motorrad
  Profesionálny prístup od výberu až po realizáciu. Odborné poradenstvo zamerané k spokojnosti klienta. Osobne odporúčam firmu Solidway a jej tím aj pri najnáročnejších projektoch - ochotný vždy ísť EXTRA MÍĽU a nájsť vhodné riešenie!
  Jana Žáková
 • JANZA, s.r.o.
 • konateľ
  Som predsvedčená, že spoločne sme dokázali jedinečnú predstavu premeniť na skutočnosť - a to doska po doske každej jednej podlahy. Či už vinylová alebo laminátová podlaha - s každým výberom nám Solidway ochotne pomohol. Ponúkajú ucelenú radu podláh a príslušenstva, radu značiek. Široký sortiment podláh skladom a ihneď k odoslaniu. Špecializujúsa na vysokú kvalitu sortimentu.
  zástupca riaditeľa školy
  Radi by sme poďakovali spoločnosti SOLIDWAY a vyjadrili maximálnu spokojnosť pri vybavovaní všetkých našich objednávok. Vysoko hodnotíme profesionálny prístup zamestnancov, výborné poradenstvo, ich ústretovosť, ochotu pomôcť a promptné vybavenie všetkých našich požiadaviek. Veľmi oceňujeme široký sortiment kvalitných podláh s príslušenstvom a operatívne dodanie tovaru priamo na adresu školy. Spoločnosť môžeme len odporučiť a želáme jej množstvo spokojných zákazníkov.
  september 2023
  Chcem sa poďakovať zástupcom firmy Solidway za profesionálne prevedenie vinylovej podlahy v mojom rodinnom dome. Odporúčam budúcim záujemcom odbornú a prínosnú komunikáciu ktorú vedie p.Stanek ako obchodný zástupca ale zároveň chcem poďakovať za kvalitne a rýchlo prevedenú montáž p.Bednárom.
  Prajem všetko dobré
  august 2023
  Podlahu sme pokladali v rodinnom dome v Lovčici-Trubin okr.Žiar nad Hronom. Kompozitná podlaha Afirmax o výmere 100m štvorcových.S výberom podlahy, ako aj s dodaním či objednavaním sme veľmi spokojný.Vďaka patrí zamestnancom firmy.
  apríl 2023
  Podlahu som objednával cez známeho ktorí mi túto firmu odporučil aj mi to objednal. A urobil som dobre. Personál hlavne p S. odpovedal na každú moju otázku. Poprosil som ich aj o montáž podlahy a tá nemá chybu, niečo nádherné. Pán montážnik má u mňa 10 hviezd. Vrelo odporúčam.
  január 2023
  Veľmi málo vídaná úroveň profesionality a priateľského prístupu ma presvedčilo o tom že sa do tejto predajne určite znova vrátim a odporučím ho svojím priateľom a známym. Vo všetkom mi vyšli v ústrety a poradili mi ..... skvelá cena bola čerešničkou na torte . Ďakujem SOLIDWAY...
  január 2023
  Ďakujeme za pomoc s výberom podlahy je ,,pecková,,
  S údržbou sme veľmi spokojní ,má krásnu štruktúru a dobre sa udržiava ,chválime aj odbornú montáž šikovným majstrom.
  január 2023
  Vrelo odporúčam, som maximálne spokojná s kvalitou aj cenou. A ešte raz veľmi ďakujem za príjemný a profesionálny prístup pani Vierky B.
  január 2021
  Môžem odporučiť všetkými desiatimi. Bola to len jedna z mnohých predajní, ktoré sme navštívili, ale už po prvom raze sme vedeli, že si tu vyberieme. Veľmi milý pán, profesionálny prístup a my sme spokojní s podlahou Egger. Čo ešte musím spomenúť, sú páni montaznici. Super spolupráca a dokonalý výsledok. Navyše si všetko zabezpečili sami, takže ziadna práca pre nás. Čo ešte vyzdvihujem, je že každý kus čo nám zostal navyše sme mohli vrátiť a nám boli vrátené peniažky. Určite budete spokojní..
  január 2019
  milý personál, rýchla dodávka, výborné služby, perfekte urobená pokládka, veľká spokojnosť - firmu odporúčam