Najlepší špecialisti na podlahy

(42 výsledkov)

Vitajte! V tomto zozname nájdete partnerov v sieti SOLIDWAY, ktorí vám odborne pomôžu pri výbere a nákupe podlahy. Môžete si zobraziť najbližšie predajne alebo filtrovať podľa obľúbenosti. Od novej podlahy vás delia tri jednoduché kroky.

Step 1
1.Nájdite preferovaného partnera SOLIDWAY v okolí
Step 2
2.Nechajte si poradiť s výberom podlahy, príslušenstva a služieb
Step 3
3.Objednajte si všetko u partnera s využitím výhod siete SOLIDWAY
Zobraziť filter
SOLIDWAY Dolný Hričov

V našom najnovšom modernom showroome vás čaká kompletný skladový sortiment SOLIDWAY, individuálne poradenstvo, zapožičanie vzoriek, priestranné parkovanie a kvalitná káva. Príďte si vybrať spomedzi 600 vzoriek podláh.

5
(1 hodnotenie)

UNIMIX Liptovský Hrádok

Už viac ako 30 rokov pomáhame zákazníkom plniť ich sny v oblasti stavebníctva a bytového dizajnu. Vaše požiadavky premení náš kvalifikovaný a vždy ústretový personál na realitu. V našej predajni nájdete podlahu, o ktorej už nemusíte snívať.

0
(0 hodnotení)

M-Parket Turzovka

V našej predajni už viac ako 20 rokov ponúkame laminátové aj kompozitné podlahy, interierové a exterierové dvere a tieniacú techniku spolu s príslušenstvom a doplnkami. Za roky fungovania sme obslúžili stovky spokojných zákazníkov Sme profesionáli, ktorí vám poradia a pomôžu vybrať.

0
(0 hodnotení)

Už 25 rokov sa venujeme tvorbe interiérov. Poradíme vám s výberom podlahy zo širokej škály vzoriek. K laminátovým a kompozitným podlahám ponúkame soklové lišty, podložky a ďalšie doplnky. Vieme zabezpečiť montáž a dovoz podlahy.

0
(0 hodnotení)

Naša stavebná firma už viac ako 30 rokov poskytue rekonštrukcie kúpeľní a bytových jadier, rekonštukcie domov a bytov a komplexné stavebné služby od úprav exteriéru po elekroinšzalačné práce a pokládky všetkých druhov podláh.

0
(0 hodnotení)
PS Parkety Námestovo

Sme dynamická firma s bohatými skúsenosťami na trhu. V našom showroome nájdete široké spektrum podláh – laminátových, vinylových, kompozitných, korkových a drevených – nevieš si vybrať? Ochotne Ti poradíme zorientovať sa na trhu – ku každému klientovi pristupujeme jednotlivo a poctivo.

0
(0 hodnotení)

Vitajte v našom modernom showroome, kde sa otvárajú dvere k novým možnostiam pre váš domov. Ponúkame široký sortiment, od elegantných drevených parkiet, až po moderné kompozitné podlahy.

0
(0 hodnotení)
P-PARKET Tvrdošín

Predajňa Tvrdošín – Nachádza na železničnej stanici v Tvrdošíne, Našej predajni, ktorá funguje už 20 rokov, ponúkame všetky typy podláh: Laminátové, kompozitné, drevené podlahy. Taktiež je bohatá na príslušenstvo k podlahám ako sú lišty rôznych farbách, prechodové lišty atď.

0
(0 hodnotení)
P-PARKET Ružomberok

Predajňa Ružomberok – Nachádza sa za Kauflandom na Bystrickej ceste 45 v Ružomberku. Naša najväčšia predajňa, ktorá tiež funguje už 20 rokov, ponúka všetky typy podláh: Laminátové, kompozitné, drevené podlahy.

0
(0 hodnotení)

Ponúkame drevené, laminátové, vinylové, kompozitné podlahy, spolu s príslušenstvom a doplnkami. Zabezpečujeme poradenstvo, realizáciu montáže, prepravu a iné služby. Navštívte nás a vyberte si z viac ako 450 vzoriek podláh.

0
(0 hodnotení)

Neviete nájsť profesionála pre váš projekt?

Napíšte nám, radi vám poradíme.