Montážny dorážací blok drevený s kovovou rukoväťou

P9590
Montážny dorážací blok s kovovou rukoväťou na laminátové, drevené a kompozitné podlahy
9,99 €/ks
Spolu: 9,99 € s DPH
8,33 € bez DPH
+
Doprava zadarmo od 120 €
Môžete mať doma už 26.6.2024
Vaša platba je bezpečná

Popis produktu

Montážny dorážací blok s kovovou rukovätou znacky PARADOR je urcený na laminátové, drevené a kompozitné podlahy. S rozmermi 500 x 55 x 56 mm ponúka spolahlivý nástroj pre presnú inštaláciu rôznych typov podláh. Balenie obsahuje 1 ks montážneho dorážacieho bloku na doklepávanie laminátových, vinylových, drevených a kompozitných podláh.

Vdaka kombinácii kovovej rukoväte a ergonomických rozmerov je tento dorážací blok od PARADORu ideálnym partnerom pre profesionálnu inštaláciu podláh. Zabezpecte si kvalitný nástroj, ktorý vám ulahcí prácu a zároven zabezpecí precízne a bezproblémové doklepávanie vašich podláh.

Balenie obsahuje 1 ks montážneho dorážacieho bloku na doklepávanie laminátových, vinylových, drevených a kompozitných podláh.

 

Vdaka kombinácii kovovej rukoväte a ergonomických rozmerov je tento dorážací blok od PARADORu ideálnym partnerom pre profesionálnu inštaláciu podláh. Zabezpecte si kvalitný nástroj, ktorý vám ulahcí prácua zároven zabezpecí precízne a bezproblémové doklepávanie vašich podláh.

Parametre produktu

Základné
Dĺžka 500 mm Šírka 56 mm Výška 55 mm Hmotnosť 0.5 kg Dodávateľské balenie 10 ks
Zaradenie
Typ výrobku Náradie na montáž

Otázky od zákazníkov (0 otázok)