Len pre našich zákazníkov. Každý majiteľ zverejnenej podlahy na našich stránkach získa Bona Premium Spray Mop ZADARMO. Nafotíme a aj vás odmeníme!

Pre zapojenie sa do akcie o mop netreba veľa. Postačí splniť pár podmienok:

Dohodnite sa s nami na fotení vašej realizácie alebo nám pošlite profesionálne fotky vašej novej podlahy zakúpenej u nás alebo našich partnerov Egger-home.sk / Parador.sk / Afirmax.sk.

Bona Premium Spray mop je skvelým pomocníkom do domácnosti, ktorý si každý zamiluje. Bezstarostné čistenie, bez krčenia a námahy. Stačí párkrát strieknuť a pretrieť podlahu. Ideálna ako starostlivosť na podlahy, ktoré chcete aby vydržali dlhšie ako nové. 

Chcete Premium Spray mop značky Bona úplne zadarmo? 
Prečítajte si bližšie naše podmienky pre zapojenie sa do akcie a získajte SPRAY MOP ZADARMO. Akcia trvá do odvolania a fotky zverejňujeme pod krstným menom a obcou na našich sociálnych sieťach (Instagram & Facebook).

Podmienky:

  • Dohodnite si s nami profesionálne fotenie s našou zazmluvnenou fotografkou alebo nám pošlite profesionálne fotografie / video vašej realizácie podlahy vo vlastnej réžii.
  • Fotky musia byť v dobrej kvalite a aspoň 10 ks. Dobrá kvalita znamená, že fotografie nemôžu byť rozmazané a aspoň jedna strana by mala mať veľkosť 2000 px.
  • Minimálne 1x fotka detailu podlahy z blízka (napr. s prechodovou lištou, soklovou lištou, povrchová štruktúra), 3x fotka v priestore z rôznych uhlov (fotka zariadeného domu / bytu, kľudne aj s vašim domácim miláčikom, hračkou, nábytkom..)
  • Na fotke alebo videu by mala byť vidieť reálna farba dekoru. Dajte pozor na nasvietenie podlahy, vtedy sa odtieň dekoru môže líšiť so skutočnou farbou.
  • Fotky by mali dobre vyzerať aj na oko. Prezentujeme kvalitné nemecké značky, a preto musíte myslieť aj na to, že vaše fotky sa objavia pod menom značky, ktorú ste si zakúpili. 
  • Foťte podlahu vtedy, keď už máte dom / byt zariadený a vhodný na bývanie. Vyhnite sa nedokončeným holostavbám a špinavým náradiam na podlahe, nedokončeným zárubniam. Interiér na fotografii by mal byť už s nábytkom.
  • Autentickosť. Podlaha nám pomáha vytvárať harmonické prostredie. Preto sa nebojte a odfoťte podlahu aj s vašim kusom nábytku, so stenou, s lištou či psíkom. Nech môžeme nasávať atmosféru, ktorú ste vo vašom dome / byte vytvorili.
  • Každá zverejnená podlaha bude obsahovať dekor, použité m² a mesto. Celé meno neuvádzame. Prosím dané informácie poslať v e-maili spolu s fotografiami či žiadosťou o termín fotenia.
  • V prípade, že si zvolíte našu zazmluvnenú fotografku, nič neplatíte, fotografka sa s vami dohodne na termíne fotenia tak, aby vám to čo najviac vyhovovalo a donesie vám Spray mop priamo k vám domov v deň fotenia.

 

PRE ZAPOJENIE SA DO AKCIE NÁM NAPÍŠTE E-MAIL NA : marketing@solidway.sk

Pozrite si niekoľko príkladov z našich realizácii u zákazníka TU >>

*Akcia je platná od 1. 12. 2023 do odvolania. Platí len pre našich koncových zákazníkov.