Gerflor VIRTUO: Nová éra kombinovateľnosti

  • Aktuality
08. január 2024

V SOLIDWAY neustále inovujeme a prinášame rozširovanie ponuky. Náš najnovší člen rodiny sa volá GERFLOR VIRTUO a uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov s citom pre dizajn. Súbor kolekcií prémiového výrobcu prináša do slovenských domácností a firiem novú éru kombinovateľnosti!

A vďaka tejto príležitosti vám chceme predstaviť nášho nového člena rodiny! GERFLOR patrí už viac ako 80 rokov k úspešným francúzskym značkám a je pevnou súčasťou na trhu kvalitných podláh. Navrhujú a vyrábajú inovatívne, dekoratívne a ekologicky šetrné produkty. A v spolupráci s GERFLOR prinášame na slovenský trh kolekciu VIRTUO.

S ňou prichádza nová éra kombinovateľnosti. Objavte možnosti podlahových krytín a doplnkov, ktoré vám umožnia nakombinovať každý domov podľa svojich predstáv. A zároveň podľa potrieb. Poďme sa pozrieť, čo prináša VIRTUO v oblasti kombinovateľnosti. 

Kolekcia VIRTUO pre výnimočný a krásny domov!

✧ 32 dekorov  ✯ 10 rozmanitých formátov  ✦ 2 triedy záťaže


Virtuo by Gerflor
prináša krásne vinylové a kompozitné podlahové krytiny v rôznych hrúbkach a prevedeniach. Zvoľte si variant, ktorý najviac uspokojí vaše potreby a túžby, alebo kombinujte pre maximálnu odolnosť tam, kde ju najviac potrebujete. V kolekcii nájdete dva základne druhy podláh:

★ Kompozitné podlahy RCB vám poskytnú rozmerovú stálosť a odolnosť, a príjemne tichú podlahu vďaka integrovanej akustickej podložke. Sú mimoriadne komfortné pri chôdzi

★ Vinylové lepené podlahy sú ideálnou voľbou do vlhkých miestností vďaka ich vodoodolnosti, vďaka nízkej hrúbke dokážu rýchlo prenášať teplo z podlahového kúrenia a sú vhodné aj do komerčných priestorov.

A čo je výhodou? Ako naznačuje slogan nová éra kombinovateľnosti, rovnaké dekory nájdete pri VIRTUO v oboch týchto druhoch podláh. Tým však možnosť kombinácie nekončí.

Namixujte si domov snov

Gerflor vďaka kolekcii VIRTUO umožňuje vyladiť priestor podľa potrieb. Okrem zmienených druhov podláh máte na výber rôzne triedy záťaže, a tiež odlišné formáty. Nechýba veľkoformátová lamela a tiež populárny herringbone - teda vzor rybia kosť. Áno, vo vybraných dekoroch tak viete vďaka kolekcii Virtuo využiť 6 "rôznych" podláh. Ale pritom stále v rovnakom dekore.  

Ak sa pýtate, aký to ma význam, potom je na čase predstaviť si jednotlivé kolekcie v rámci VIRTUO. Dva druhy podlahy, dve triedy záťaže, rôzne formáty. Tam, kde preferujete komfort a dizajn, môžete voliť drahšiu podlahu, naopak tam, kde je potrebná odolnosť, zvolíte iný druh a vyššiu záťaž. Menej namáhané priestory vybavíte nižšou triedou záťaže. Najlepšie to povieme ale príklad. 

Ako môže vyzerať vzorový priestor? Napríklad takto: 

  • obývačka Virtuo 55 Herringbone Rigid Acoustic - kompozitná podlaha vzor rybia kosť (do stromčeka) s vyššou triedou záťaže, vďaka ktorej očaríte každú návštevu
  • kuchyňa a predsieň Virtuo 55 - lepený vinyl s vyššou triedou záťaže, bez dilatácií a prechodov vďaka lepeniu
  • spálňa na poschodí Virtuo 30 Herringbone Rigid Acoustic - rovnako ako obývačka kompozitná podlaha, avšak nižšia trieda zátaže, takže ušetríte
  • detské izby Virtuo 55 - lepený vinyl, vyššia trieda záťaže a odolnosť
  • pracovňa a prechody medzi miestnosťami Virtuo 30 - lepený vinyl, nižšia trieda záťaže, prepojíte s detskou izbou bez dilatácií

S týmto riešením šetríte peniaze, vylaďujete dizajn a pritom celý dom máte zladený v jednom dekore. Nechýbajú ani dizajnové soklové lišty a profily v dekore podlahy a samolepiaca podložka s maximálne jednoduchou inštaláciou.

Ak aj vy chcete zažiť novú éru kombinovateľnosti u vás doma, pozrite si celú ponuku značky Gerflor VIRTUO.

Pozrite si GERFLOR VIRTUO

Populárne články

Pridajte sa do nášho newslettra a dostávajte pravidelnú dávku informácií o podlahách