Lišta soklová PVC Arbiton INDO Dub Lingburg 04 2,5m výška 70 mm

6700040
Kalkulačka balení
1 ks = 2.5 bm
+
Vyberte si zaokrúhlené množstvo
Zadajte číslo
2,40 €/bm
Spolu: 6 € s DPH
5 € bez DPH
Doprava zadarmo od 120 €
Môžete mať doma už 23.4.2024
Vaša platba je bezpečná

Popis produktu

Podlahové lišty ARBITON INDO predstavujú prototyp modernej soklovej lišty dostupnej v širokej škále farieb, odrážajúcich drevo, kameň, skalu, betón, ako aj v jednofarebných odtieňoch sivej. 

Vďaka patentovanej konštrukcii tejto soklovej lišty ju môžete inštalovať 4 spôsobmi - lepidlom, 6 mm hmoždinkami, dvojitou lepiacou páskou alebo lepidlom. Hrúbka 26 mm je stačí na zakrytie dilatačných škár, ale aj elektrických alebo televíznych káblov.

Lišta ARBITON INDO dokáže svojim dizajnom a funkciou uspokojiť náročné požiadavky každého zákazníka. Široké farebné možnosti pomôžu zladiť INDO s drevenou, kompozitnou, laminátovou alebo keramickou podlahou.

Arbiton je európska značka, patriaca do koncernu s 3 výrobnými závodmi a vlastným vedecko-výskumným laboratóriom. Inovatívna značka podlahového príslušenstva roky investuje do výskumu a nových technológií. 

Arbiton je lídrom na európskom trhu v oblasti výroby podlahových podložiek a ako jediná spoločnosť na svete vyrába podložky v troch rôznych technológiách, vrátane technologicky pokročilých polyuretánovo-minerálnych podložiek.

Parametre produktu

Základné
Dĺžka 2500 mm Šírka 26 mm Výška 70 mm Hmotnosť 0.6 kg Dodávateľské balenie 25 bm
Povrch
Štruktúra povrchu ÁNO (Wood Structure)
Zaradenie
Typ výrobku Soklová lišta Plastová PVC

Odporúčané príslušenstvo

Pripravili sme pre vás zoznam najlepšieho príslušenstva pre vybraný produkt.

Zobraziť všetko vhodné príslušenstvo

Alternatívne produkty

Zvolený produkt Alternatívne produkty
Fotografia Lišta soklová PVC Arbiton INDO Dub Lingburg 04 2,5m výška 70 mm Lišta soklová PVC Arbiton MACK Dub Lingburg 04 2,5m výška 60 mm
Názov Lišta soklová PVC Arbiton INDO Dub Lingburg 04 2,5m výška 70 mm Lišta soklová PVC Arbiton MACK Dub Lingburg 04 2,5m výška 60 mm
Značka Arbiton Arbiton
Typ výrobku Soklová lišta Plastová PVC -
Štruktúra povrchu ÁNO (Wood Structure) -
Názov dekoru - Dub Lingburg
Cena 2,40 € 1,90 €

Otázky od zákazníkov (0 otázok)