Lišta soklová PVC Arbiton INDO Dub Burgos 20 2,5m výška 70 mm

6700200
Kalkulačka balení
1 ks = 2.5 bm
+
Vyberte si zaokrúhlené množstvo
Zadajte číslo
2,40 €/bm
Spolu: 6 € s DPH
5 € bez DPH
Doprava zadarmo od 120 €
Môžete mať doma už 22.5.2024
Vaša platba je bezpečná

Popis produktu

Podlahové lišty ARBITON INDO predstavujú prototyp modernej soklovej lišty dostupnej v širokej škále farieb, odrážajúcich drevo, kameň, skalu, betón, ako aj v jednofarebných odtieňoch sivej. 

Vďaka patentovanej konštrukcii tejto soklovej lišty ju môžete inštalovať 4 spôsobmi - lepidlom, 6 mm hmoždinkami, dvojitou lepiacou páskou alebo lepidlom. Hrúbka 26 mm je stačí na zakrytie dilatačných škár, ale aj elektrických alebo televíznych káblov.

Lišta ARBITON INDO dokáže svojim dizajnom a funkciou uspokojiť náročné požiadavky každého zákazníka. Široké farebné možnosti pomôžu zladiť INDO s drevenou, kompozitnou, laminátovou alebo keramickou podlahou.

Arbiton je európska značka, patriaca do koncernu s 3 výrobnými závodmi a vlastným vedecko-výskumným laboratóriom. Inovatívna značka podlahového príslušenstva roky investuje do výskumu a nových technológií. 

Arbiton je lídrom na európskom trhu v oblasti výroby podlahových podložiek a ako jediná spoločnosť na svete vyrába podložky v troch rôznych technológiách, vrátane technologicky pokročilých polyuretánovo-minerálnych podložiek.

Parametre produktu

Základné
Dĺžka 2500 mm Šírka 26 mm Výška 70 mm Hmotnosť 0.6 kg Dodávateľské balenie 25 bm
Povrch
Štruktúra povrchu ÁNO (Wood Structure)
Zaradenie
Typ výrobku Soklová lišta Plastová PVC

Odporúčané príslušenstvo

Pripravili sme pre vás zoznam najlepšieho príslušenstva pre vybraný produkt.

Zobraziť všetko vhodné príslušenstvo

Otázky od zákazníkov (0 otázok)