• Blog
  • Aktuality

Chcete mať AFIRMAX podlahu lacnejšie? Teraz vám dáme dole 10% z ceny BiClick podláh

  • Aktuality
04. jún 2024

Nakupujte vybrané kompozitné podlahy rady BiClick za znížené ceny o 10%. Aktuálne až do 31. júla 2024 sme pre vás zlacnili najobľúbenejšie dekory, ktoré robia krásny domov už stovkám našich zákazníkov.


Podlahy AFIRMAX kolekcie BiClick svojim zložením dokonale pripomínajú to najlepšie z drevených podláh. Kde to pocítite najviac? Pri premyslenej úprave na povrchu. Pocitovo stačí jeden dotyk a štruktúra vás presvedčí, že je takmer na nerozoznanie od dreva. Kolekcia BiClick je na dotyk podlaha veľmi realistická a jemná.

Rovnako ako drevo pohlcuje hluk a zlepšuje tým akustiku v miestnosti. Nosná doska s inováciou HD Mineral Core zaručuje pevnosť a stabilitu spojov podlahy AFIRMAX BiClick. Je to najmä preto, lebo minerály v zložení zmesi majú veľmi dobrú trvácnosť. A túto vlastnosť si AFIRMAX prepožičal pre svoje podlahy BiClick.

Napriek relatívne malej 4 mm hrúbke podláh, dokázali vyvinúť až dvojnásobne pevnejší a stabilnejší materiál ako je jeho predchodca – vinyl. Zachovali vlastnosť vodeodolnosti, ktorá je dnes neodmysliteľnou súčasťou požiadaviek zákazníkov na kvalitnú podlahu nielen do kúpeľne či chodby. 

AFIRMAX BiClick sa uživí aj vo vstupných halách, kuchyniach a iných izbách. Dnes sa tešia obľube hlavne otvorené priestory a prepojené obývacie izby s jedálňou alebo/aj s kuchyňou. Do akcie sme zaradili 4 obľúbené dekory pre kompozitné podlahy.

V akcii teraz nájdete krásne 4 dekory

Populárne články

Pridajte sa do nášho newslettra a dostávajte pravidelnú dávku informácií o podlahách