Lišta soklová KronoOriginal K58C 8475 MDF fólia 2,6m výška 58 mm

6308475
Kalkulačka balení
1 ks = 2.6 bm
+
Vyberte si zaokrúhlené množstvo
Zadajte číslo
2,50 €/bm
Spolu: 6,50 € s DPH
5,42 € bez DPH
Na objednávku obvykle do 14 dní
Doprava zadarmo od 120 €
O naskladnení a doručení zakúpeného tovaru vás budeme informovať
Vaša platba je bezpečná

Popis produktu

Objavte dokonalý finiš pre vašu podlahu s našou soklovou lištou KronoOriginal K58C. Vyrobená z kvalitnej MDF dosky s povrchovou úpravou fóliou, táto lišta poskytuje dlhotrvajúcu eleganciu a odolnosť.

Dĺžka 2,6 metra a výška 58 mm znamenajú, že sa hodí k širokej škále podláh, a jej jednoduchá inštalácia z nej robí ideálnu voľbu pre domácich nadšencov aj profesionálov. Prispôsobte si svoj interiér so soklovou lištou KronoOriginal, ktorá kombinuje funkčnosť a štýlový dizajn. A to všetko s garanciou trvanlivosti a kvality, ktorú od KronoOriginal očakávate.

KronoOriginal Nemecko je etablovaný svetový výrobca podláh na báze dreva, ktorý sa významnou mierou podieľa na rozvíjaní technológií a inovácií produktov v celom priemysle. Značka KronoOriginal ponúka širokú škálu produktov aj mimo podláh, a preto je jednoduché podlahu zladiť s nábytkom vo vašom interiéri.

Výrobca laminátových podláh, ako aj stenových a stropných obkladov, patrí svojou paletou výrobkov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch k lídrom. KronoOriginal (Kronoflooring) je celosvetovo zastúpený v 90 krajinách v odborných obchodoch pre podlahy a v iných segmentoch odbornej obchodnej siete. Z portfólia značky si vyberiete ponuku krytín drevodekorov aj dlažbových dekorov, vrátane formátov XL a rybia kosť.

Parametre produktu

Základné
Dĺžka 2600 mm Šírka 18 mm Výška 58 mm Hmotnosť 1.14 kg Dodávateľské balenie 26 bm
Zaradenie
Typ výrobku Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič

Odporúčané príslušenstvo

Pripravili sme pre vás zoznam najlepšieho príslušenstva pre vybraný produkt.

Zobraziť všetko vhodné príslušenstvo

Otázky od zákazníkov (0 otázok)