Opravná hmota Chemos OT101, 25 kg

7051010
Rýchloschnúca opravná hmota na báze cementu v balení 25 kilogramov
Kalkulačka balení
1 ks = 25 kg
+
Vyberte si zaokrúhlené množstvo
Zadajte číslo
2,50 €/kg
Spolu: 62,50 € s DPH
52,08 € bez DPH
Doprava zadarmo od 120 €
Môžete mať doma už 22.5.2024
Vaša platba je bezpečná

Popis produktu

Opravná hmota Chemos OT 101 je výnimočnou rýchloschnúcou a rýchlotvrdnúcou renovačnou hmotou pre podlahy a steny. Táto špeciálna vyrovnávacia hmota na báze cementu je navrhnutá na širokú škálu opráv, od schodísk a ich hrán, tmelenia špár v podlahách až po vypĺňanie dier a hlbších nerovností na podlahe. S jej schopnosťou vytvárať veľmi pevný a dobre savý podklad je ideálna pre všetky druhy samonivelačných vyrovnávacích hmôt a obkladačských prác v interiéroch.

Rýchlotvrdnúca hmota Chemos OT 101 ponúka výnimočné vlastnosti s nízkym pnutím, vynikajúcou spracovateľnosťou a rýchlou pochôdznotou už do 30 minút. S vysokými pevnosťami a rýchlým nárastom pevností je ideálnym riešením pre náročné opravy a renovácie. Betón je šedej farby, dodávaný v 25 kg papierovom vrece a s možnosťou aplikácie v hrúbke vrstvy do 100 mm v jednej pracovnej operácii.

Okrem toho, táto opravná hmota je vhodná nielen na opravy podlah a stien, ale aj na spevnenie zdegradovaných drobivých betónových a cementových podkladov v bytových a objektových priestoroch s bežnou zaťažiteľnosťou. S vlastnosťami, ako je rýchla doba spracovania, krátka doba pochôdznoti a schopnosť sušenia po približne 3 hodinách, je Chemos OT 101 ideálnou voľbou pre efektívne a spoľahlivé opravy v širokom spektre aplikácií.

Parametre produktu

Základné
Dĺžka 0 mm Šírka 0 mm Výška 0 mm Hmotnosť 25 kg Dodávateľské balenie 25 kg
Zaradenie
Typ výrobku Oprava podkladu

Otázky od zákazníkov (0 otázok)