Olej Profi transparentný 1L na olejované drevené podlahy

P1477428
Profesionálny transparentný olej na údržbu olejovaných drevených podláh v balení 1 liter
42,99 €/ks
Spolu: 42,99 € s DPH
35,83 € bez DPH
Na objednávku obvykle do 14 dní
+
Doprava zadarmo od 120 €
O naskladnení a doručení zakúpeného tovaru vás budeme informovať
Vaša platba je bezpečná

Popis produktu

Dokonalá povrchová ochrana pre komerčne aj súkromne využívané drevené podlahy. Parador Profi predstavuje inovatívny produkt vyrobený z prírodných rastlinných olejov. Táto ochrana je ideálna pre počiatočné ošetrenie, oživenie alebo doplnkovú starostlivosť o povrch drevených podláh. 

Lokálne ošetruje aj tie najviac namáhané a zničené miesta, pričom zabezpečuje mikroporézny, vodeodolný povrch a povrch odolný voči nečistotám a opotrebeniu. S protišmykovým faktorom R9 poskytuje bezpečnú chôdzu na podlahách s vysokou prevádzkou. 

Táto povrchová ochrana je vhodná pre drevené podlahy z tvrdého alebo jemného dreva a je aplikovateľná na všetky typy drevín, vrátane európskych, exotických a dymových drevín. V prípade neznámych povrchov odporúčame vykonať testovanie na malej časti povrchu. Povrch pred aplikáciou musí byť čistý a suchý. Balenie je dôležité pred použitím dôkladne pretrepať. 

Pri aplikácii naneste na povrch a rovnomerne rozotrite tenkú vrstvu krížom. Do 30 minút ošetrite miesta brúskou s použitím béžového alebo bieleho kotúča. Čas schnutia je približne 3-4 hodiny v závislosti od teploty podlahy a vlhkosti vzduchu. Táto povrchová ochrana poskytuje nielen vysokú účinnosť a odolnosť, ale zároveň zachováva prirodzený vzhľad drevených podláh. Dodávame v balení 1 liter.

Parametre produktu

Základné
Dĺžka 83 mm Šírka 83 mm Výška 240 mm Hmotnosť 1.02 kg Dodávateľské balenie 6 ks
Zaradenie
Typ výrobku Olejovanie drevených podláh

Otázky od zákazníkov (0 otázok)