Na bielené olejované drevené podlahy - sada na údržbu

P1477375
Sada na údržbu bielo pigmentovaných drevených olejovaných podláh
49,99 €/sada
Spolu: 49,99 € s DPH
41,66 € bez DPH
+
Doprava zadarmo od 120 €
Môžete mať doma už 5.3.2024
Vaša platba je bezpečná

Popis produktu

Sada Parador Natural oil care set white obsahuje všetko potrebné na údržbu bielo pigmentovaných drevených olejovaných podláh. Sada špeciálne vyvinutá pre bielu podlahu z pravého dreva. Ošetrujúci olej na báze prírodných rastlinných olejov poskytuje podlahe, ktorá je ním ošetrená, mimoriadne spoľahlivú povrchovú ochranu.

Sada na údržbu drevených olejovaných podláh obsahuje Magic cleaner spray 0,5 L, Floor cleaner 1 L, Care oil white spray 0,5 L, aplikačnú handričku a leštiaci blok

Floor cleaner (soap) 1 l
Čistič na vodnej báze z rastlinných mydiel s prírodnými ošetrujucími zložkami určený na mokré čistenie podláh. Jemne a dôkladne čistí podlahy bez poškrabania. Povrch osviežuje a chráni pred nečistotami. Podlahový čistiaci prostriedok je vhodný na čistenie vlhkou handričkou. Výsledkom je mimoriadne šetrné čistenie a zaisťuje výsledok bez šmúh.

Magic-cleaner spray incl. spray 0,5 l
Názov Magic-Cleaner Spray vystihuje jeho funkčnosť. Aj pri čistení silne znečistených povrchov zaisťuje vynikajúce výsledky. Rýchlo a intenzívne čistí všetky znečistené povrchy. Chráni povrch podlahy. Striekacia hlavica je súčasťou spreja Magic-Cleaner.

Olejový sprej na údržbu biely 0,5 l
Určený pre olejované a voskované povrchy, vyvinutý špeciálne pre optimálnu údržbu podláh Parador. Handričkou, ktorá je súčasťou balenia, je možno rovnomerne naniesť na suché povrchy. K tomuto produktu je súčasťou balenia striekacia hlava.

1x aplikačná handrička

1x leštiaci blok

Parametre produktu

Základné
Dĺžka 130 mm Šírka 170 mm Výška 210 mm Hmotnosť 2.4 kg Dodávateľské balenie 12 sada
Zaradenie
Typ výrobku Olejovanie drevených podláh

Otázky od zákazníkov (0 otázok)