Wool Pad 407 Bona vlnený, na olejovanie a leštenie, pr. 410 x 5 mm

ID04178
Vlnená podložka na olejovanie drevených podláh a leštenie olejovaných alebo voskovaných povrchov
17,40 €/ks
Spolu: 17,40 € s DPH
14,50 € bez DPH
Na objednávku obvykle do 14 dní
+
Doprava zadarmo od 120 €
O naskladnení a doručení zakúpeného tovaru vás budeme informovať
Vaša platba je bezpečná

Popis produktu

Bona Wool Pad je podložka, ktorá sa používa na zotretie prebytočného moridla Create, farebného oleja Craft, alebo pri využívaní údržbového Oleja Care Oil. Jednoducho sa využíva so systémom olejových produktov Bona.

Vlnená podložka Bona je nový typ podložky na lepšie mazanie a leštenie. Vlna vytvára vyššie teplo smerom k povrchu, čím zlepšuje prenikanie oleja a urýchľuje proces schnutia. Podložky sú vyrobené zo 100 % ovčej vlny a obsahujú prírodný lanolín (vlnený vosk) pre saténový, rovnomerný povrch. Vlna sa perie vo vode a mydle a neobsahuje žiadne látky podliehajúce klasifikácii.

Vlnené podložky určené na nanášanie oleja na drevené podlahy, ako aj na leštenie olejovaných alebo voskovaných povrchov zanechávajú skvelú povrchovú úpravu. Vďaka nim je efekt mimoriadne rozmerovo stabilný a dlhotrvajúci, keďže udržiavajú olej pod podložkou a nedochádza k rozstrekovaniu oleja. Jahňacia vlna pochádza z ovčej farmy v Škandinávii.

Odporúčané otáčky pri nanášaní oleja sú 100 - 250 otáčok za minútu, pri leštení 300 - 400 otáčok za minútu. Dodávame v balení 10 kusov.

Parametre produktu

Základné
Dĺžka 410 mm Šírka 410 mm Výška 5 mm Hmotnosť 0.14 kg Dodávateľské balenie 10 ks

Otázky od zákazníkov (0 otázok)