Moderný veľkoobchod? Je to jednoduché. Služby, služby a služby.

SOLIDWAY operátorka parkety

Skladovanie a zákaznícky servis

V našich skladových priestoroch udržujeme prehľad a poriadok tak, aby presná evidencia skladových zásob uľahčovala prácu nám, ale hlavne našim zákazníkom. Sme vám k dispozícii online, alebo telefonický +421 41/285 81 37 vo všetky pracovné dni od 7:30 – 16:00.

Egger parkety, Plávajuce podlahy

Prezentácia u zákazníka

Ku každej značke, máme vymyslený systém prezentácie u Vás na predajni, tak aby bola na prvý pohľad jasná identita, príslušnosť k danej značke. Zákazníkom ponúkame – rôzne zostavy stojanov spolu s pripravenými vzorkami a vzorkovníkmi.

Firemné auto Solidway - veľkoobchod s parketami

Rozvoz tovaru, po celej SR

Naším zákazníkom zabezpečujeme dovoz objednaného tovaru po celej SR. Ak sú splnené základné logistické podmienky tovar je doručený grátis následovný deň po doručení objednávky ku nám. Bližšie informácie sú uvedené v naších obchodných podmienkách.

Bona Edge, Brusenie parquet, pokládka

Podlahárske služby

Zabezpečujeme zamerania, kalkulácie, prípravu podkladových povrchov, penetrovanie, nivelizovanie. Montáž všetkých druhov podláh, soklových, prechodových líšt, schodov, čistiacích zón. Rovnako všetky práce renovačného a údržbového charakteru: brúsenie, lakovanie, olejovanie, čistenie, revitalizovanie…

Bližsie informácie nájdete v naších všeobecných obchodných podmienkach. 

Profesionálny prístup
Široký sortiment skladom
Kvalitné značky podláh
Čo sa dohodneme, platí