Ako už všetci viete, v júni sme dokončili sťahovanie našej spoločnosti do nových, väčších priestorov v novovybudovanom logistickom parku CTPark Žilina Airport, ktorý sa nachádza hneď vedľa letiska v Dolnom Hričove. 

Solidway Zilina podlahy Dolny Hricov

Pri tejto, pre nás dôležitej udalosti, sa chceme podeliť s vami o niekoľko dôležitých informácií, ktoré veríme, že vás potešia rovnako, ako nás. Kedže patríme k jedným z najväčších predajcov podláh na Slovensku a chceli sme ešte viac rozšíriť naše skladové zásoby, rozhodli sme sa pre väčšie a reprezentatívnejšie priestory, v ktorých nájdete najširší sortiment dostupný skladom.

S našim sťahovaním úzko súvisí veľa noviniek, ktoré čakajú vás aj našich partnerov. A my sa z nich veľmi tešíme. Nižšie nájdete presnú adresu, kontaktné údaje aj otváracie hodiny pre showroom aj výdaj tovaru.

_____

SOLIDWAY DOLNÝ HRIČOV
adresa: CTPark Žilina Airport, Zóna 2, 013 41 Dolný Hričov
telefón: 041/28 58 137 email: vzorkovna@solidway.sk
otváracie hodiny: Pondelok – Piatok 7:30 hod. – 16:00 hod.
Platí pre výdaj tovaru aj showroom

Pozrieť: Mapa navigácie pre osobný odber a nový showroom Solidway v Dolnom Hričove

Na tomto mieste sa nachádza nový priestranný showroom, sídlo firmy a hlavné logistické centrum so skladovou plochou viac než 4 700 m2 a kapacitou cez 7 000 paletových miest. Tieto skladové priestory spĺňajú najvyššie A+ Class logistické kritéria a pre riadenie skladu sme zaviedli systém WMS.

Inovatívny spôsob obsluhy skladu využíva čítačky čiarových kódov a umožňuje efektívnejšie a pružnejšie reagovať na vaše potreby, a tým aj rýchlejšie spracovanie vašich objednávok. Zvýšenú skladovú kapacitu pocítite v podobe širšieho a dostupnejšieho sortimentu, častejších noviniek a rýchlejšom dodaní. 

Tešíme sa, že vám môžeme poskytovať ešte kvalitnejšie a rýchlejšie služby a o to byť bližšie k vám.

NOVÝ SHOWROOM SOLIDWAY

Rovnako sa môžete tešiť na návštevu, nášho nového a reprezentatívneho showroomu podláh, v ktorom nájdete vyše 600 vzoriek podláh, ako aj podlahového príslušenstva.

V novom priestore ponúkame individuálne a odborné poradenstvo, školiace centrum pre našich partnerov ako aj mnoho ďalších noviniek, na ktorých neustále pracujeme a budú čoskoro v ponuke.

Veľkou novinkou je aj to, že sme prispôsobili našu predajňu, aby bola prístupná naozaj pre každého, a preto ponúkame bezbariérový prístup, ako aj bezbariérové WC a priestranné parkovisko. V najbližších dňoch potešíme aj majiteľov elektromobilov, pretože počas návštevy v našom showroome si môžu ZADARMO nabiť svoj automobil a bez problémov dôjsť aj cestu späť domov.

Pri výbere osobného odberu u nás v Hričove stačí nahlásiť vašu objednávku v našom showroome a následne vám tovar odovzdáme do pár minút pri výdaji tovaru.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na zákazníckej linke.