• Vážení zákazníci. Od 5. júna (pondelok) do 9. júna 2023 (piatok) bude z dôvodu sťahovania skladu pozastavené expedovanie aj možnosť osobného vyzdvihnutia objednaného tovaru. Prvá expedícia / vyzdvihnutie je naplánovaná na 12. júna 2023 (pondelok). Ospravedlňujeme sa Vám za obmedzenia. Zistiť viac >>

Naša práca nás baví a zákazníkov si vážime? ?! Možno nie vždy sa nám darí robiť veci podľa predstáv, ale záleží nám na tom, aby sme sa stále zlepšovali. Naše spolupráce sú dôkazom.

Projekt Kamence majú za sebou prvú etapu

Kamence sú novou mestskou štvrťou v Kysuckom Novom Meste v atraktívnej lokalite pri rieke Kysuca, hneď vedľa historického centra mesta. Etapa 1 projektu Kamence je úspešne dokončená a pracuje sa už na Etape 2. Projekt získal prestížne ocenenie CE.ZA.AR 2021 v kategórii bytové domy!

Byty Kamence sú zariadené v štandarde – bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere, podlahy, dlažba, obklady, sanita v kúpeľni a wc.

Ako špecialisti v podlahových krytinách sa tiež pochválime, že práve naše laminátové podlahy Egger-home.sk sa nachádzajú v každej bytovej jednotke Kamence. A v ďalšej etape Kamence 2 pokračujeme.

Showroom Vendetta cars  – Kompozitná podlaha Parador SPC Dub Explorer karamelový

Úspešná spolupráca a spojenie prémiovej nemeckej podlahy Parador SPC s prémiovými značkami áut ako Mercedes-Benz, Audi, BMW, Porsche či Volvo v showroom v Žiline Vendetta cars.

Kompozitná podlaha SPC PARADOR Dub Explorer karamelový v showroome Vendetta Cars
Kompozitná podlaha SPC PARADOR Dub Explorer karamelový v showroome Vendetta Cars

Nemecké laminátové podlahy SolidStep v RajParkResidence Rajecké Teplice

Naša podlaha SolidStep Living sa nachádza vo všetkých bytových jednotkách RAJ PARK Residence Rajecké Teplice. Sme šťastní, že sme mohli prispieť ku krásnemu a zdravému bývaniu v srdci mesta Rajecké Teplice.

Aj Juraj Sagan je náš spokojný zákazník s vinylovou podlahou Parador

Juraj si vybral vinylovú podlahu Parador Mineral grey Dlažba/Kameň, ktorá patrí medzi obľúbené dlažbové dekory. Má antibakteriálnu povrchovú úpravu, ktorá odpudzuje baktérie, čím prospieva zdraviu. Hlavná výhoda vinylových podláh je vodeodolnosť a nízky tepelný odpor, vďaka čomu sú ideálne na podlahové kúrenie.

„S podlahou Parador som maximálne spokojný. Je veľmi kvalitná, teplá a príjemná na dotyk. Tak, ako aj podklad pod kolesami, aj pod nohami je dôležitý. Musí mi sedieť a mať správny grif. A to Parador spĺňa,“ dodáva s úsmevom Juraj.

Vinylová podlaha Parador Basic 4.3 Mineral grey u Juraja Sagana
Vinylová podlaha Parador Basic 4.3 Mineral grey u Juraja Sagana

Dizajnová podlaha v Showroom MD-Bavaria Žilina, BMW Motorrad

Ak máte špeciálne požiadavky radi nájdeme s vami ideálne riešenie pre vašu spokojnosť. Tak ako pre Showroom MD-Bavaria, kde je špeciálna dizajnová podlaha na objednávku Designflooring Black montovaná do stromčeka.

Montáž podlahy Designflooring Black v Showroome MD-Bavaria Žilina
Montáž podlahy Designflooring Black v Showroome MD-Bavaria Žilina
Podlaha Designflooring Black - Showroom MD-Bavaria Žilina, BMW Motorrad
Podlaha Designflooring Black – Showroom MD-Bavaria Žilina, BMW Motorrad

Modernizácia pre maminky vo FNsP Žilina

Vynovené novorodenecké, ale aj urologické oddelenie s našou laminátovou podlahou Variostep od Krono Original.

Novorodenecké oddelenie v Žiline zrekonštruovalo izby pre mamičky s bábätkami. Okrem odbornej starostlivosti tak prinášame ďalšie zvýšenie komfortu a kvality hospitalizácie. Vymenili sa podlahy, elektroinštalácie, vodoinštalácie, vymaľovalo a samozrejme, zmodernizovalo vybavenie.

Máme za sebou množstvo úspešných realizácii v bytoch, rodinných domoch, kanceláriách, showroomoch, aj veľkých projektoch. Tešíme sa, že môžeme budovať krajšie miesta pre život od podlahy. Ďalšie realizácie nájdete v kategórii referencie.