Už to nemôžeme ignorovať! Podlaha v dizajne rybej kosti je na vzostupe svojej popularity! Tento renovovaný a nadčasový vzhľad dodá vášmu interiéru jemnú hravosť, vďaka ktorej bude každá izba útulná a atraktívna.

Preto sme pre Vás pripravili prierez našich TOP podlah vzor rybia kosť, alebo často nazývané aj podlahy do stromčeka. V ponuke nájdete nie len laminátové, ale aj vinylové, kompozitné, korkové, či drevené podlahy. Pokiaľ ste sa rozhodli pre podlahu vzor rybia kosť máte stále veľký výber z dekorov aj druhov podláh.

Laminátová podlaha rybia kosť

Značka Parador ponúka laminátové aj drevené podlahy rybia kosť. Z laminátových podlah sú to podlahy z produktovej rady Trendtime 3.

Laminátová podlaha rybia kosť je:

  • vhodná na podlahové kúrenie aj chladenie
  • ekologická, bez obsahu škodlivých látok
  • odolná pred mikroškrabancami
  • antistatická
  • vo formáte 858 x 143 x 8 mm.

Špeciálna nosná doska Aqua-Proof umožňuje použitie aj vo vlhkých miestnostiach. Vďaka prírodnej matnej štruktúre vyzerá podlaha obzvlášť realisticky a autenticky.

Laminátová podlaha Parador Multiplank Mix antický 1744702

Laminátová podlaha Parador Multiplank Mix prírodný 1744703

Laminátová podlaha Parador Dub Studioline šedý svetlý 1744700

Laminátová podlaha Parador Dub Studioline prírodný 1730219

Laminátová podlaha Parador Dub Skyline biely 1730251

Laminátova podlaha rybia kosť EGGER HOME

Laminátová podlaha EGGER HOME Dub Weinburg hnedý EHL066. Moderný dub so vzorom rybej kosti. Veľmi moderné, chladné štýly nábytku často dobre fungujú s kontrastnými podlahami, aby celkový efekt priestoru bol príjemnejší a priateľskejší. Lamely sú vo formáte Kingsize (1291 x 327 mm). Formát je zvlášť vhodný pre veľké priestory. Veľké podlahové dosky znamenajú, že ušetríte čas pri inštalácii podlahy.

Laminátová podlaha Dub Weinburg svetlý EHL065. Atraktívny dub vo vzhľade rybej kosti.  Tento dekor je novou interpretáciou vzoru rybej kosti, ktorá takmer úplne upúšťa od jasného delenia priečkami. Štruktúra dreva prechádza cez takmer celú doska v uhle 45 ° a poskytuje tak veľmi prirodzený, ale tiež extrémne živý vzhľad. Farba pripomína čerstvo obrúsené a neošetrené drevo.

Vinylová podlaha rybia kosť

Značka podláh Floorify je spojenie unikátnej inovácie zámkových vinylových podláh s vysokou odolnosťou. Lamely majú povrchovú úpravu Floorify® Quiet Sense Technology s mimoriadnou odolnosťou proti nárazom, škrabancom, skvrnám a ľahkým fixám. V kolekcii dekorov rybia kosť nájdete vzhľad skutočného dreva s matným leskom v pevnej, tichej, vodeodolnej a prakticky bezúdržbovej verzii.

Vinylová podlaha Floorify TORO F318 rybia kosť

Vinylová podlaha Floorify HIRAME F300 rybia kosť

Vinylová podlaha Floorify UNI F301 rybia kosť

Vinylová podlaha Floorify BURI  F306 rybia kosť

Kompozitná podlaha rybia kosť

Kompozitná podlaha EGGER HOME Dub Pitaru

je klasický dekor so vzorom rybej kosti. Lamely majú formát Large patria medzi inovatívny veľký formát. Podčiarkujú veľkorysý priestorový efekt.

Korková podlaha EGGER Comfort rybia kosť

Korková podlaha  Dub Vidora prírodný EPC035

Jednoduchý a veľmi autentický drevodekor so vzhľadom rybej kosti. Všetky korkové podlahy Comfort sú vhodné pre obytné priestory s intenzívnym používaním,  vrátane normálneho použitia v komerčných a verejných priestoroch. Lamely sú vo formáte Kingsize (1292 x 327 mm).

Korková podlaha Dub Vidora sivý EPC037

Dub Vidora sivý je drevodekor v monochromatických odtieňoch šedej s ušľachtilým vzorom rybej kosti.

Dýhovaná podlaha PARKY Dub European Premium

Dýhovaná podlaha PARKY Dub Ivory Premium

Dýhovaná podlaha PARKY Orech dymový