Lepidlo Soudal T-REX GOLD POWER BIELY 290 ml (EAN 5411183123069)

7240001
Vysoko výkonné lepidlo s extrémnou počiatočnou pevnosťou na lepenie nielen líšt
8,20 €/ks
Spolu: 8,20 € s DPH
6,83 € bez DPH
Nie je skladom, naskladníme 01.03.2024
+
Doprava zadarmo od 120 €
Môžete mať doma už 4.3.2024
Vaša platba je bezpečná

Popis produktu

Lepidlo T-REX GOLD POWER je vysoko výkonné lepidlo s extrémnou počiatočnou pevnosťou, prekračujúcou hodnotu 500 kg/m2. Toto unikátne lepidlo vytvára silný, pružný a vodotesný spoj, s možnosťou priľnutia na vlhké povrchy.

Jeho špeciálna vláknami zosilnená štruktúra zabezpečuje vysokú a dlhodobú odolnosť spoja. S počiatočnou priľnavosťou vyššou než 500 kg/m2 je T-REX GOLD POWER lepidlo, ktoré sa vyznačuje vynikajúcou schopnosťou okamžite udržať a spojiť materiály.

V mnohých aplikáciách nie je nutná dodatočná fixácia lepených predmetov, čo zjednodušuje proces a zrýchľuje prácu. Lepidlo je navrhnuté tak, aby priľínalo aj na vlhké povrchy, čím poskytuje vysokú flexibilitu pri použití v rôznych podmienkach.

T-REX GOLD POWER sa vyznačuje výbornou priľnavosťou k bežným poréznym aj neporéznym materiálom, čo rozširuje jeho širokú škálu použitia. T-REX GOLD POWER je synonymom pre extrémnu pevnosť a spoľahlivý spoj. Jeho vlastnosti a všestrannosť robia z tohto lepidla ideálny nástroj pre rôzne aplikácie v domácnosti, na stavbe a v priemysle.

Kde môžete použiť:

Montážne lepenie - ideálne pre bežné montážne lepenie v domácnosti i na stavbe, kde je potrebná extrémna pevnosť spojov.

Konštrukčné lepenie - vhodné pre konštrukčné lepenie a tmelenie špár vystavených vyšším zaťaženiam, ako sú dynamicky namáhané konštrukcie.

Automobilový priemysel - využiteľné pre lepenie v automobilovom priemysle, kde je potrebná spoľahlivosť a odolnosť voči vibráciám a zaťaženiu.

Lepenie podlahových líšt - účinné pri lepení podlahových líšt s možnosťou rýchlej a stabilnej fixácie. Lepenie zrkadiel - ideálne pre lepenie zrkadiel priamo na reflexnú vrstvu, kde sa vyžaduje silný a odolný spoj.

Parametre produktu

Základné
Dĺžka 0 mm Šírka 0 mm Výška 0 mm Hmotnosť 0.54 kg Dodávateľské balenie 12 ks
Zaradenie
Typ výrobku Lepenie podláh a líšt

Otázky od zákazníkov (0 otázok)