• -16%

Gerflor Virtuo 55 Rigid Acoustic Herringbone 4V

436000002510
Kompozitná podlaha v prevedení jednolamela s celkovou hrúbkou 6 mm a 4-stranným skosením hrán
Doprava zadarmo od 120 €
Vaša platba je bezpečná

Popis produktu

Nadčasová a dizajnová klasika - to je kolekcia Gerflor Virtuo 55 HB vo vzore rybia kosť. S ňou premeníte každý priestor na elegantnú a štýlovu oázu. Táto dizajnová podlaha dokonale zahŕňa všetky vlastnosti klasických parkiet v tvare rybej kosti, ale za prijateľnejšiu cenu. A navyše s vysokou triedou záťaže 33/42. Inštalácia kolekcie je jednoduchšia ako inštalácia herringbone parkiet, zaberie menej času a ušetríte aj peniaze.

Údržba je jednoduchá - mydlová voda, vysávač a žiadne čistiace prostriedky, čo je lepšie pre životné prostredie. K dispozícii je 5 atraktívnych dekorov dreva, ktoré nájdete aj v inom formáte, takže viete v interiéri skombinovať rybiu kosť a štandardné lamely. Gerflor Virtuo 55 HB má najvyšší certifikát A+ pre kvalitu vzduchu v interiéri.

Inovatívna technológia rigidných vinylových dielcov značky Gerflor umožňuje vytvárať komerčné športové priestory, ako aj dizajnové domáce priestory pre každého bez rozdielov. Výhodou Gerflor je rôznorodosť dekorov a dostupných prevedení - ako v lepenom vinyle, tak v klikovom systéme.

Kompozitná podlaha je moderný typ podlahovej krytiny, ktorý využíva kombináciu rôznych materiálov, často s cieľom dosiahnuť optimálnu odolnosť, estetiku a jednoduchú údržbu. Príjemné a teplé na chôdzu a odolné na bývanie.

Vlastnosti produktu

Záťažová trieda 33
Celková hrúbka 6 mm
Dizajnová 4V drážka

Parametre produktu

Základné
Dĺžka mm Šírka mm Výška mm Hmotnosť 0 kg Dodávateľské balenie m2

Odporúčané príslušenstvo

Pripravili sme pre vás zoznam najlepšieho príslušenstva pre vybraný produkt.

Zobraziť všetko vhodné príslušenstvo

Často kladené otázky

Môžem kompozitnú podlahu celoplošne lepiť?

Áno, tento drahší spôsob pokládky je odporúčaný výrobcami. Celoplošné lepenie predstavuje istejší spôsob, kedy podlaha nepotrebuje dilatačné špáry pre roztiažnosť a dá sa nalepiť v určitom množstve bez prechodových líšt.

Aký je rozdiel medzi kompozitnou a vinylovou podlahou?

Kompozitná podlaha môže obsahovať vinylovú nášľapnú vrstvu, ale nemusí. Podlaha s vinylom navrchu je tiež v podstate kompozitom. Vďaka nosnej doske SPC alebo HDF preberá želané vlastnosti týchto materiálov - vyššia rozmerová stabilita a menšia náchylnosť na prekreslenie nerovností podkladu.

Prečo patria kompozitné podlahy k najobľúbenejším v súčasnosti?

Predovšetkým pre ich multifunkčnosť a robustnosť. Sú vodeodolné, povrch má dobré parametre aj v odolnosti, zároveň sú kompozitné podlahy príjemné na dotyk aj chôdzu. Sú tiché. Predstavujú výborné riešenie aj do náročných miestností ako sú kúpeľne alebo kuchyne.

Je kompozitná podlaha odolnejšia ako laminát?

Nie, laminátové podlahy podliehajú prísnejšiemu testovaniu odolnosti, napriek tomu má kompozitná podlaha zvyčajne vysokú mieru odolnosti. Výmenou za nižšiu odolnosť voči laminátu ale získavate komfort pri chôdzi, teplejší povrch aj vodeodolnosť.

Čo potrebujem pre pokládku kompozitnej podlahy?

V prípade, že kompozitná podlaha nemá integrovanú podložku, budete ju potrebovať. Ak pokladáte na podklad s minerálnou zložkou ako cementový poter alebo sádrová nivelačka, z ktorých sa môže vyparovať dodatočná vlhkosť, potrebujete aj parozábranu.

Môžem sa pri kompozitných podlahách spoľahnúť na ich bezpečnosť?

Áno. Nami ponúkané kompozitné podlahy spĺňajú prísne normy na zdravotnú nezávadnosť a ich štandardné použitie je bezpečné. 

Z akých vrstiev sa skladá kompozitná podlaha?

Kompozitná podlaha sa skladá z niekoľkých vrstiev – nášľapnej, dekoračnej, nosnej a v niektorých prípadoch aj vrstvy integrovanej podložky. Najčastejšie je nosná doska pri kompozitnej podlahe z prírodného materiálu HDF alebo populárneho SPC, teda kompozitného plastu, vďaka čomu je podlaha pevná a viac rozmerovo stabilná. Kompozitné podlahy s nosnou doskou SPC sú robustné a vhodné aj do náročnejších miestností s vlhkosťou – vďaka 100% vodeodolnosti.

Otázky od zákazníkov (0 otázok)