• Vážení zákazníci. Od 5. júna (pondelok) do 9. júna 2023 (piatok) bude z dôvodu sťahovania skladu pozastavené expedovanie aj možnosť osobného vyzdvihnutia objednaného tovaru. Prvá expedícia / vyzdvihnutie je naplánovaná na 12. júna 2023 (pondelok). Ospravedlňujeme sa Vám za obmedzenia. Zistiť viac >>

24_hod_rychlost
Vážení zákazníci, vzhľadom k tomu, že sa blíži vrchol sezóny pre všetky dopravné a špedičné spoločnosti, chceme Vás požiadať, aby ste pri plánovaní termínu doručenia tovaru k Vám – plánovali aspoň s 1-dňovou rezervou.

Žiadna špedičná služba nevie garantovať doručenie tovaru k zákazníkovi do 24 hod. na 100%. Špedičky pracujú s obvyklým termínom do 24 hod. a väčšinou sa im to darí na cca. 95%. Žiaľ občas sa stane, že svoj „obvyklý“ termín dodania nevedia dodržať (často z nepredvídateľných dôvodov) a tovar doručia o deň neskôr, t.j. do 48 hod. Preto je lepšie neplánovať dodanie tovaru k Vám a zároveň výdaj tovaru Vášmu zákazníkovi od Vás v ten istý deň, ale počítať so spomínanou 1-dňovou rezervou. Predídete tým nepríjeným situáciám, keď sa špedičke nepodarí doručiť zásielku k Vám do 24 hod. Zdôrazňujeme, že sa jedná o malé množstvo zásielok (5%), ale s blížiacim sa koncom roka môže takýchto prípadov pribudnúť.

V prípade akýchkoľvek nejasností, neváhajte kontaktovať svojho obchodného zástupcu SOLIDWAY.

Ďakujeme za pochopenie!


S pozdravom
kolektív SOLIDWAY
+421 41/285 81 37
www.solidway.sk