Vaše vonkajšie drevené terasy sú vystavené rôznym zmenám počasia počas celého roka. Preto niet divu, že by potrebovali trochu oživiť a vrátiť tak svoju pôvodnú krásu. Pórovitá drevená štruktúra zadržiava vodu a vytvára základ pre množenie machov, rias a čiernej plesne. Sú spôsoby, ako znovu oživiť ich vzhľad.

Bona Čistiaci prostriedok na vonkajšie drevené terasy

Bona Čistiaci prostriedok na vonkajšie drevené terasy je určený na hĺbkové čistenie znečisteného a naolejovaného dreva, v exteriéri – na vonkajších drevených terasách. Rozpúšťa znečistený olej na znečistenom dreve a vracia drevu pôvodnú svetlú farbu, ktorú malo, keď bolo nové.

Vlastnosti

  • Účinný a bezpečný pre vonkajšie drevené terasy
  • Čistí do hĺbky znečistený olej
  • Znečistenému drevu vracia pôvodný vzhľad
  • Pripravený na okamžité použitie

Stačí povrch vydrhnúť pomocou kefou. Ak nechcete pracne drhnúť povrch zavolajte profesionálneho Bona Certifikovaného podlahára, ktorý sa o všetko postará za vás. Nech už si vyberiete akýkoľvek spôsob na revitalizáciu vašej drevenej terasy, terasa sa vám odvďačí svojou krásou!

Bona Power Scrubber je prístroj, ktorý za krátko a jednoducho vyčistí vaše vonkajšie palubovky. Odstráni všetky nečistoty, mastné škvrny aj fľaky na vonkajšej drevenej terase. Čistiaci stroj je možné si zapožičať, alebo najať podlahára, ktorý daný stroj používa.

Bona Decking Oil, aby vaša terasa vydržala dlho krásna

Oživte vašu terasu a dodajte jej ochranu povrchu.

Pokiaľ ste si vyčistili svoju vonkajšiu drevenú terasu pomocou Bona Čistiaceho prostriedku na vonkajšie drevené terasy, potom je nutné podlahu vyživiť. Odporúčame aplikáciu Bona Decking Oil. Olej zaistí ochranu povrchu, aby vaša terasa vydržala dlho krásna.

  • Dlhotrvajúca ochrana pred vodou, slnkom, vetrom
  • Veľmi nízke VOC (<7%)
  • Ochrana proti UV žiareniu
  • Chráni proti vnikaniu vlhkosti

Príprava:

Po použití Bona Čistiaceho prostriedku na vonkajšie drevené terasy sa uistite, že ste terasu riadne opláchli vodou. Potom čakajte na jej riadne zaschnutie 1-2 dni. Olej sa neodporúča aplikovať v horúcich slnečných dňoch. Pokiaľ tento krok urýchlite, mohla by vo vnútri dreva zostať voda, ktorá bude brániť penetrácii oleja. Riaďte sa pokynmi k aplikácii na etikete uvedeného produktu.

Bona Decking Oil je k dispozícii vo farbe neutral (prírodné), mahagón, teak a šedá. Bona Decking Oil poskytuje ochranu povrchu a odolnosť v akomkoľvek počasí.

Viac o Bona Decking Oil

Bona Decking Oil je zložený zo zmesi prírodných rastlinných olejov na ochranu vonkajších drevených plôch, zábradlia, palubiek a nábytku v exteriéri. Tento olej poskytuje kombináciu hĺbkovej impregnácie dreva na zachovanie jeho pružnosti, prevencie proti deformácii dosiek a tvorbe prasklín s optimálnou ochranou povrchu, ktorá získa vodoodpudivé vlastnosti a odolnosť voči usadzovaniu nečistôt. Olej tiež obsahuje zložky, ktoré redukujú UV žiarenie na drevo.