• Blog
  • Aktuality

Ušetrite tretinu: Vybrali sme prirodzené dekory drevených podláh do akcie

  • Aktuality
11. jún 2024

PARADOR si pre vás pripravil akciu na drevené podlahy, ktoré sú teraz dostupnejšie. Najpredávanejšie z nich zlacnili až o tretinu. Pozrite si celú ponuku akciových dekorov.

Originálne nemecké drevo a kvalitné spracovanie, ktoré vám vydrží desiatky rokov? Túžite po krásnej a prírodnej podlahe, s ktorou vytvoríte pocit harmónie? Alebo túžite po krásnej drevenej vôni, ktorá vám bude spríjemňovať rodinné chvíľky?

Naše drevené podlahy vám prinášajú omnoho viac než len nevyčísliteľné pocity. Zapíšu sa v nich všetky vaše spomienky.

Dotknite sa prírody s našimi drevenými podlahami PARADOR

Vstúpte do sveta prirodzených tónov s drevenými podlahami Parador. Naše podlahy nielenže prinesú do vášho domova teplo a eleganciu, ale zároveň vám umožnia byť bližšie k prírode. S našimi produktmi pocítite autentickosť a jedinečnosť prírodného materiálu, ktorý premení každý priestor na oázu pokoja a pohody.

S Paradorom sa môžete skutočne dotknúť prírody, pričom si vychutnáte výnimočný dizajn, príjemný a teplý pocit pod nohami. Spoznajte výhody, ktoré ponúka prirodzené drevo a vytvorte si domov, kde sa príroda a komfort stretávajú v dokonalej harmónii.

6 dekorov, ktoré skrášlia aj vaše bývanie

Parador drevené podlahy sú skvelou voľbou pre ich vynikajúcu kvalitu, tradíciu a precízne spracovanie. Prémiové podlahy kombinujú nemeckú dôkladnosť s nádhernými dekormi z prvotriedneho dreva.

Už roky ponúka značka Parador široký výber povrchových úprav, aby vyhovel všetkým estetickým a funkčným požiadavkám. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a tisícom spokojných domácností je Parador synonymom pre trvácnosť a eleganciu. Výroba zahŕňa pokročilé technológie a starostlivý výber surovín, čo zaručuje dlhú životnosť.

Vybrali sme pre vás najobľúbenejšie dekory našich spokojných zákazníkov. Všetky dekory vynikajú svojimi teplými tónmi a prírodnou štruktúrou zo skutočného dreva. Všetkých 6 dekorov nájdete v zľave v rozmedzí 30%-34%, ktorá platí do vypredania zásob. Preto sa poponáhľajte a vyberte si tú svoju.

Populárne články

Pridajte sa do nášho newslettra a dostávajte pravidelnú dávku informácií o podlahách