Realizácia kompozitnej podlahy ORGANIC v komerčnom priestore

  • Realizácie
04. júl 2024

Vlastníte komerčný priestor a hľadáte podlahu, ktorá zvládne vaše potreby? Rovnako tak prišli aj majitelia fitness centra na Orave za našim dlhoročným partnerom PS PARKETY v Námestove, ktorý sa postarali o správny výber aj inštaláciu podlahy v priestoroch fitness centra GYM v Oravskej Polhore.

Pozrite sa na novú realizáciu komerčného priestoru, konkrétne Fitness GYM o ktorú sa postarali naši dlhoročný partneri z Námestova - PS PARKETY

Pre fitness centrum spoločne s klientom vybrali podlahu značky Organic z kolekcie Classic, pretože táto podlaha v sebe spája to najlepšie pre ich potreby.

Zvolili konkrétne kompozitnú podlahu v dekore Bridlica Yukon s hrúbkou 8 mm, ktorá vďaka svojim odolným vlastnostiam zvládne aj náročné podmienky, ktorými je podlaha vo fitness centre každodenne vystavovaná.

Vďaka jej AC5 odolnosti voči oderu a vodeodolnosti je vhodná aj do náročných podmienok. Ku podlahe boli zvolené aj soklové lišty v rovnakom dekore ako je podlaha.

Túto a mnoho ďalších podláh nájdete priamo v ich predajni, ktorú nájdete na ul. Kliňanská cesta 973, 029 01 Námestovo v časoch:  Po - Pia: 07:00 - 16:00 hod, So: 08:00 - 12:00 hod. 

Pozrite si ich profil, kde nájdete ich sortiment podláh ako aj kontakt v prípade, že potrebujete poradiť.

Populárne články

Pridajte sa do nášho newslettra a dostávajte pravidelnú dávku informácií o podlahách