Akustik-Protect 100

P1744868
Vysokokvalitná podložka s parozábranou, špeciálne vyvinutá na použitie pod plávajúce vinylové, laminátové, kompozitné a drevené podlahy
Kalkulačka balení
1 ks = 8.5 m2
+
Vyberte si zaokrúhlené množstvo
Zadajte číslo
5,99 €/m2
Spolu: 50,92 € s DPH
42,43 € bez DPH
Doprava zadarmo od 120 €
Môžete mať doma už 23.7.2024
Vaša platba je bezpečná

Popis produktu

Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou o hrúbke 1,8mm je určená na tlmenie hluku v miestnosti a kročajového hluku. Bola špeciálne vyvinutá na použitie pre plávajúce vinylové, laminátové, kompozitné a drevené podlahy.

Trvalo pružná podložka vyrobená z minerálnych výplňových materiálov a polyuretánových spojív. Podložka Acoustic-Protect 100 je dodatočne potiahnutá na jednej strane fóliou a na druhej strane hliníkovou odparovacou fóliou.

Výrobok je bez zmäkčovadiel, azbestu, formaldehydu, halogénov a ťažkých kovov. Neobsahuje žiadne rozpúšťadlá ani iné látky, ktoré poškodzujú ozónovú vrstvu.

Parametre produktu

Základné
Dĺžka 8500 mm Šírka 1000 mm Výška 1.8 mm Hmotnosť 12.84 kg Dodávateľské balenie 8.5 m2
Rozmery
Formát 1 x 8,5 m
Hrúbka celkom 1,8 mm
Zaradenie
Typ výrobku Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo
Inštalácia
Montáž Striebornou stranou nahor
Podlahové kúrenie a chladenie
Podlahové kúrenie - vhodnosť Vhodné

Odporúčané príslušenstvo

Pripravili sme pre vás zoznam najlepšieho príslušenstva pre vybraný produkt.

Zobraziť všetko vhodné príslušenstvo

Otázky od zákazníkov (1 otázka)

Mám záujem o väčšie množstvo podložky Akustik-Protect 100 alebo inej, ktorá je čo najlepšia pre plávajúce podlahy s podlahovým vodovým kúrením, aby bol prestup tepla čo najlepší. Prosím Vás o informáciu o hodnote tepelného odporu R = ??? [m2 K/W] pre produkt Akustik-Protect 100. Máte k tejto hodnote aj nejaký certifikát o meraní, ktorý dokazuje túto hodnotu? Ďakujem.
Marek
04.01.2024
Dobrý deň, táto podložka je pre vás ideálnou voľbou. Jej tepelný odpor je 0,01 [m2 K/W], okrem toho má zaťažiteľnosť v tlaku až 24 t/m2. Ponúka výbornú redukciu kročajového aj priestorového hluku. Vyrovnáva drobné nerovnosti v povrchu, chráni pred vlhkosťou podkladu. Predlžuje životnosť podlahy a tiež zvyšuje jej komfort. Technický list, ktorý dokazuje tepelný odpor nájdete priamo na našej stránke pri produkte. Ďakujeme
Zobraziť odpoveď
Užitočná otázka (0)