AktVDS

Virtuálne dizajnové štúdio VDS pro

Virtuálne dizajnové štúdio – VDS Pro

je flexibilný vizualizačný softvér a perfektný pracovný nástroj pre PC a laptop. Pomôže vám individuálne stvárniť priestory s nábytkovým a podlahovým dekorom. VDS Pro je ideálnym virtuálnym doplnkom katalógu. Umožňuje rýchle zmeny rôznych zobrazení priestoru, vynikajúce stvárnenie dekoru a automatické vytvorenie podkladov pre poradenstvo. Preto sa VDS Pro uplatňuje tam, kde štandardný CAD softvér narazí na svoje hranice. Vaše zákaznícke poradenstvo bude vďaka VDS Pro spontánnejšie a kvalitnejšie.

Prezentačný stojan – VDS Pro

Spoločnosť EGGER vyvinula kompaktný a funkčný prezentačný stojan pre výstavné priestory alebo veľtrhy. Je dostupný v dvoch verziách: v základnej verzii a s možnosťou QR kódu.

Na cesty – VDS Online / VDS App

S bezplatnou verziou VDS Online a aplikáciou VDS App od spoločnosti EGGER si môžete pozrieť kolekciu drevených materiálov Zoom a všetky dekory laminátových podláh EGGER priamo na Vašom mobilnom zariadení. Okrem automatických updatov a spravovania obľúbených položiek je k dispozícii aj cca 30 priestorov na individuálnu vizualizáciu. Aplikáciu nájdete v Google Play, alebo Apple Store pod kľúčovými slovami „vds egger“.

Pre stiahnutie a viac informácií kliknite prosím na katalóg:

SOLIDWAY team